به وب سایت رسمی آرمینکو خوش آمدید ؛ به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در این وب سایت را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند :

1- عضویت در این وب سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

2- مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول خواهد بود.

4- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از این مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع ، مجاز می باشد.

5- شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.

6- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

7- عضویت در این سایت به منزله قبول کلیه شرایط یاد شده است و عضویت در سایت ، مبنای قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

8- تمامی پیامک های ارسالی از سوی آرمینکو ، مبنی بر اطلاع رسانی ها، تاییدیه ها، اخبار و غیره فقط از شماره تلفن 02188832000 خواهد بود و هر گونه دریافت پیامک از خطوط دیگر مورد تایید آرمینکو نیست.

9- کانال رسمی تلگرام آرمینکو در صفحه اصلی قابل مشاهده است ؛ عضویت در آن کاملاً رایگان و مطالب ارسالی دانش محور است.

10- تنها وبلاگ های قابل استناد به مطالب آرمینکو در فهرست اصلی وب سایت قابل مشاهده و توسط کارشناسان فنی آرمینکو تهیه و تایید شده اند. هر گونه استفاده و کپی برداری از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است.

11-محصولات پزشکی غیر خانگی (بیمارستانی ) فقط به پزشکان و بیمارستان ها فروخته می شود.

عضویت در خبرنامه آرمینکو

×