درباره آرمینکو


كيفيت، كار درست را بار نخست درست انجام دادن و بار دوم بهتر از بار نخست انجام دادن است. پيتر دراكر

آرمینکو و تکنولوژی سبز

تمرکز برند آرمینکو بر روی صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی‌های جدید می‌باشد و تمام محصولات تولیدی ما با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته شده‌اند. به عنوان مثال در ماشین های یخساز به طور همزمان پارامترهای آب، برق، حجم و وزن را در مقایسه با مدل‌های قبلی به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش داده‌ایم. در محفظه های آزمایشگاهی نیز، میزان مصرف برق را نسبت به مدل‌های قبلی حدود 40 درصد کم کردیم. هم اکنون تولیدات ما در زمره کم مصرف‌ترین محصولات هستند. بهتر است بدانید یک از مهم ترین فعالیت‌های واحد تحقیق و توسعه ما ، مربوط به کاهش مصرف انرژی در دستگاه‌ها می‌باشد.

پیشرو در مصرف انرژی

آرمینکو همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش محصولات کم مصرف داشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است. محصولات ما با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز بهینه تر از دیروز به بازارعرضه می‌شوند. آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب عناوین، استاندارد و نشان‌های بیشتری خواهیم بود.

کنترل و پایش کیفیت

آرمینکو هرگز بدون اطمینان از حصول کارکرد، دستگاهی را به مشتری تحویل نمی دهد، در این راستا کنترل کیفیت محصولات با رعایت سخت گیری و در نظر داشتن حقوق مشتریان، انجام می پذیرد. در طول سال های گذشته این تفکر هزینه های قابل توجهی را به مجموعه متحمل نموده اما با گذشت زمان متوجه شدیم که این هزینه ها به بزرگ ترین سرمایه تبدیل خواهند شد اگر این طرز فکر دایمی شود.

48 سال حضور مستمر

سابقه حضور بیش از 48 سال در بازار داخل را ارج می نهیم و می دانیم این ارقام و آمار، کار را برای ما دشوار تر خواهد کرد. رویکرد آرمینکو فرا تر از 100 سالگی است؛ برای این مهم تلاش می کنیم و با نگارش هرچه دقیق تر و منظم تر خط مشی، سعی در عملی نمودن اهدافمان خواهیم کرد. همراهی شما مهم ترین انگیزه و جلب رضایت شما مهم ترین سرمایه است.

عضویت در خبرنامه آرمینکو

×