چرا محفظه تست آرمینکو را انتخاب می کنیم؟

دلیل مزیت آرمینکو چیست ؟

نرم افزار راه بردی و صفحه نمایش قابل برنامه ریزی

امکانی را فراهم می آورد که کار با دستگاه برای همه مصرف کنندگان ساده و قابل فهم باشد. هم چنین نرم افزارهای راه بردی برای هر مشتری مختص خود اوست و به لحاظ کاربرد بهینه سازی می شود ، لذا ساده، پر کاربرد و قابل فهم برای همه گروه مشتریان است.

طراحی مدار تبرید

استفاده از به روزترین قطعات در سیستم تبرید و دانش فنی طراحی بیش از 100 ست تبرید مختلف ، این اطمینان را به شما می دهد که دستگاهی با سیستم های به روز ، بهینه و با مصرف انرژی حداقل داشته باشید. دیدگاه ما هرگز بزرگ کردن دستگاه ها نیست بلکه توانمندی دستگاه ها بیشترین اهمیت را دارد.

عایق سازی

آرمینکو با استفاده از مدل منحصر به فرد عایق در تمام محفظه ها ، باعث شکست حرارتی بین داخل و خارج محفظه شده و در نتیجه ورود حرارت و فرار سرما به حداقل کاهش یافته است. شکست حرارتی در نقاط بحرانی ، همواره در تمامی سیستم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

محفظه های آزمایشگاهی

ما یکی از اولین شرکت های تولید کننده محفظه های تست دمایی هستیم. از تولید مدل های اولیه سال ها می گذرد و برایمان مهم است که محفظه فعلی ما با نمونه اول بسیار تفاوت دارد ؛ چه به لحاظ کارکرد و چه ظاهر! همواره می کوشیم تا با کیفیت ترین محفظه ها را طراحی و تولید کنیم.

مدل های عادی و خاص

ما مدل های اصلی و پر کاربرد را به صورت روتین تولید می کنیم، لذا همیشه به طور متوسط موجودی مناسبی برای این مدل ها وجود دارد و از طرفی چون سری سازی می شوند، قیمت قابل قبولی دارند. اما از آنجایی که بسیاری از دستگاه های آزمایشگاهی، بر حسب کاربری و استفاده، با یکدیگر متفاوتند، مدل های غیر روتین نیز حجم قابل توجهی از سفارشات ما را تشکیل می دهند. تنوع بسیاری از این گونه سفارشات در کارخانه طراحی و ساخته شده؛ لذا با دست پر در کنار شماخواهیم بود.

خدمات پس از فروش

به یک جمله اعتقاد راسخ داریم : فروش، آغاز تعهد ماست. ما ترجیح می دهیم شما بدون اینکه هر گونه مشکل احتمالی خاصی رو تجربه کنید مستقیماً با کارخانه تماس بگیرید. ما به تشخیص مشکل، فراهم کردن قطعات مورد نیاز، انتقال دستگاه و یا هماهنگی با تکنسین جهت انجام تعمیر کمک می کنیم.

به ندرت یک سرویس کار غیر، می تواند مشکل شما را سریعتر از ما حل کند.

اخذ گواهینامه های معتبر

آرمینکو برای ارتقا کیفیت محصولات خود پیروی از استانداردهای ISO را پایه ریزی کرده است. همچنین اخذ گواهینامه از مراجعی مانند: سازمان غذا و دارو، اداره کل تجهیزات پزشکی، انجمن دارندگان نشان استاندارد و غیره از افتخارات این مجموعه است.

ابزارهای ارتباط از راه دور

وقت، ارزشمند ترین دارایی انسانی است. لذا در حال طراحی مجموعه ای هستیم تا بدون حضور بتوانید به نوع کار دستگاه نظارت کنید. این ارتباط از بستر اینترنت فراهم شده و امکانات متعددی را برای شما ایجاد خواهد نمود. به کارهای مهم تر خود بپردازید.

شما هم می توانید به این مقاله امتیاز دهید
مقالات ویژه آرمینکو
یخ خشک چیست؟
چمبر تست دمایی آزمایشگاهی Laboratory test chamber (قسمت اول)
همچنان سایه کرونا بر جهانیان در آستانه ورود به سال 1400 شمسی
سال نو، حال نو در شروع سال 1400 شمسی
اواپراتور یخساز ( قسمت یخسازی دستگاه های یخساز)
حمام آزمایشگاهی یا وان مایع آزمایشگاهی چیست ؟
یخساز دو کاره پودری و حبه ای
گاز مبرد R23
یخ خرد کن Ice Crasher
چمبر تست پایداری (محفظه آزمون پایداری)
سوپر هیت و سابکول در سیکل تبرید
اطلاعات در مورد یخساز حبه ای
اطلاعات مورد نیاز در مورد ماشین یخساز
اطلاعات قیمت یخساز
دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات هتل داری - بهمن ماه 1397
آب خوب - یخ خوب
یخساز چیست؟

مقالات مرتبط

×