چرا ماشین های یخسازی آرمینکو را انتخاب می کنیم؟

دلیل مزیت آرمینکو چیست ؟

استفاده از PLC و طراحی نرم افزار راه بردی

استفاده از جدیدترین ابزار کنترلی و نرم افزار به روز، این قابلیت را می دهد تا همواره بیشترین کاربرد و کم ترین سرویس را داشته باشید. این نرم افزار در صورت نیاز در فواصل زمانی به روز رسانی و به دست مشتریان خواهد رسید.

کمپرسور و قطعات تبرید از بهترین برندهای دنیا

کمپرسور، قطعات کنترلی، مدار تبرید و پمپ آب دستگاه از برندهای معتبر جهانی انتخاب می شوند؛ در سال های گذشته، زمان و هزینه زیادی صرف کردیم تا امروز تنوع کاملی از این قطعات را در انبار مجموعه داریم. اعتماد به کارکرد قطعات استاندارد در نحوه کار دستگاه ما تاثیر بسزایی دارد.

استفاده از استنلس استیل

بدنه دستگاه های ما تماماً از جنس استنلس استیل است تا تداعی کننده طول عمر برای شما باشد. همچنین طراحی بدنه جدید در دستور کارهای آتی ماست تا علاوه بر کارکرد دستگاه، ظاهری زیباتر را نیز ارائه نماییم .

رکورد فروش بیش از 3500 دستگاه

تجربه کار بر روی ماشین های یخساز از سال 1350 در کارخانه آرمینکو وجود دارد. طراحی اولیه از روی نمونه بزرگ آمریکایی صورت گرفت. در سال های بعد شکل طراحی تغییرات متعددی کرد تا به امروز که بومی سازی تمامی فعالیت ها انجام پذیرفته. در طی این سال ها رکورد تامین نیاز بیش از 3580 دستگاه در داخل و خارج کشور، ثبت شده است.

خدمات پس از فروش

واحد تحقیق و توسعه آرمینکو پس از سال ها کار روی انواع ماشین های یخسازی ، نقاط بحرانی سرویس خور بودن دستگاه را یافته و در صدد بهینه شدن آنها، گام برداشته است. لذا دفاتر خدمات پس از فروش در استان های کشور، کاهش درخواست سرویس روی دستگاه ها را صحه گذاری کرده اند. کماکان مراکز خدمات پس ازفروش در تهران و برخی ازشهرهای ایران وجود دارد و آماده خدمات رسانی به مشتریان هستیم.

اخذ رضایت مندی مشتری

معتقدیم بهترین تبلیغات ما، اعلام رضایت مشتریان ماست. خوشحالیم که در سال 1394 رضایت بیش از 95 درصد را برای مصرف کنندگان یخساز جلب کردیم؛ این مهم بیانگر آن است که تفکر روی مشتری مداری، کیفیت و به حداقل رساندن سرویس دستگاه موفق بوده است. همواره اخذ رضایت مشتری برای ما بالاترین سرمایه و مایه فخر و سرور است.

شما هم می توانید به این مقاله امتیاز دهید
مقالات ویژه آرمینکو
یخساز دو کاره پودری و حبه ای
گاز مبرد R23
یخ خرد کن Ice Crasher
چمبر تست پایداری (محفظه آزمون پایداری)
سوپر هیت و سابکول در سیکل تبرید
اطلاعات در مورد یخساز حبه ای
اطلاعات مورد نیاز در مورد ماشین یخساز
اطلاعات قیمت یخساز
دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات هتل داری - بهمن ماه 1397
آب خوب - یخ خوب
یخساز چیست؟

مقالات مرتبط

×