شركت آرمينكو در سال 1349 با شماره ثبت 14516 در تهران تاسيس و با بهره گيری از نيروهای مهندسی كارآمد و با تجربه، فعاليت خود را با طراحی، توليد و نصب تجهيزات آشپزخانه های صنعتی، سلف سرويس و سردخانه آغاز نمود. پس از پيروزی انقلاب اسلامی با تكيه بر تجارب علمی و فنی خود يكی از پيشگامان قطع وابستگی كشورمان به شمار می رود.


در همین راستا، تحقيقات و مطالعات وسيعی در جهت توليد فريزرهای آزمايشگاهی با دمای 80- و 50- درجه سانتی گراد صورت گرفت و اين محصولات نيز از سال 1377 با موفقيت به خط توليد آرمینکو افزوده شدند.


اکنون توليد ماشين های يخساز حبه ای، پولكی و پودری در ظرفیت های مختلف ؛ انواع آون، فریزر و محفظه های آزمایشگاهی، كشورمان را از واردات اين گونه كالاها بي نياز نموده است. با تکیه بر تجارب ارزشمند تولید، اینک چمبرهای حرارتی، برودتی، شرایط محیطی، فشار، خلاء ؛ دستگاه های شبیه ساز و دقیق آزمایشگاهی در زمره تولیدات این شرکت قرار گرفته اند.


دستگاه های توليدی آرمينكو بر اساس استانداردهای معتبر بين المللی در جهان ساخته شده و از دقت بالايی برخوردارند و در تمام مراحل ساخت تحت كنترل كيفيت قرار می گيرند. در این راستا شرکت در سال 1388 موفق به اخذ گواهینامه های ایزو 9001:2008 و 13485:2003 نیز گردید.


هم اكنون در بسياری از وزارت خانه ها، مراكز نظامی و تحقیقاتی، ادارات، كارخانجات، هتل ها، بيمارستان ها، دانشگاه ها، پروژه های بزرگ زیر ساختی و ساختمانی، صنایع شیلات و به طور كلی در سراسر كشور از توليدات اين شركت بهره برداری می گردد.


در خصوص صادرات غير نفتی كه استقلال كشور منوط به آن است، اين شركت قدم های مؤثری برداشته كه از آن جمله می توان حضور در نمايشگاههای داخلی و خارجی را نام برد. هم اكنون برخی از تولیدات اين شركت در دبی، قطر، بحرين ، اردن، تركمنستان، نیجریه و ... مشغول به كار است و اميدواريم در آينده نزديك شاهد صادرات بيشتر به تمام نقاط دنيا باشيم.


بخش واردات شركت از توانايی و سابقه كافی در اين زمينه برخوردار بوده و كليه سازندگان مواد اوليه و قطعات مورد نياز خود را شناسايی و راساً اقدام به واردات می نمايد كه اين امر در تسريع، سازماندهی و بازده توليد اين واحد تاثير به سزايی دارد.


شركت دارای نمايندگی سرويس و خدمات پس از فروش مجزا در تهران و برخی از استان های كشور بوده و با تامين قطعات و خدمات مورد نياز، سعی در تسهيل استفاده بهينه از دستگاه های توليدی اين واحد را دارد.


لازم به توضیح است تمامی دستگاه های آزمایشگاهی تولیدی شرکت آرمینکو، پس از اخذ گواهی کالبیراسیون از سازمان های زیربط، به مشتریان محترم ارائه خواهند شد.

درباره آرمینکو

كيفيت، كار درست را بار نخست درست انجام دادن و بار دوم بهتر از بار نخست انجام دادن است. پيتر دراكر

آرمینکو و تکنولوژی سبز

تاریخچه آرمینکو

تمرکز برند آرمینکو بر روی صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی‌های جدید می‌باشد و تمام محصولات تولیدی ما با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته شده‌اند. به عنوان مثال در ماشین های یخساز به طور همزمان پارامترهای آب، برق، حجم و وزن را در مقایسه با مدل‌های قبلی به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش داده‌ایم. در محفظه های آزمایشگاهی نیز، میزان مصرف برق را نسبت به مدل‌های قبلی حدود 40 درصد کم کردیم. هم اکنون تولیدات ما در زمره کم مصرف‌ترین محصولات هستند. بهتر است بدانید یک از مهم ترین فعالیت‌های واحد تحقیق و توسعه ما ، مربوط به کاهش مصرف انرژی در دستگاه‌ها می‌باشد.

پیشرو در مصرف انرژی

تاریخچه آرمینکو

آرمینکو همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش محصولات کم مصرف داشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است. محصولات ما با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز بهینه تر از دیروز به بازارعرضه می‌شوند. آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب عناوین، استاندارد و نشان‌های بیشتری خواهیم بود.

کنترل و پایش کیفیت

تاریخچه آرمینکو

آرمینکو هرگز بدون اطمینان از حصول کارکرد، دستگاهی را به مشتری تحویل نمی دهد، در این راستا کنترل کیفیت محصولات با رعایت سخت گیری و در نظر داشتن حقوق مشتریان، انجام می پذیرد. در طول سال های گذشته این تفکر هزینه های قابل توجهی را به مجموعه متحمل نموده اما با گذشت زمان متوجه شدیم که این هزینه ها به بزرگ ترین سرمایه تبدیل خواهند شد اگر این طرز فکر دایمی شود.

50 سال حضور مستمر

تاریخچه آرمینکو

سابقه حضور بیش از 50سال در بازار داخل را ارج می نهیم و می دانیم این ارقام و آمار، کار را برای ما دشوار تر خواهد کرد. رویکرد آرمینکو فرا تر از 100 سالگی است؛ برای این مهم تلاش می کنیم و با نگارش هرچه دقیق تر و منظم تر خط مشی، سعی در عملی نمودن اهدافمان خواهیم کرد. همراهی شما مهم ترین انگیزه و جلب رضایت شما مهم ترین سرمایه است.

تاریخچه آرمینکو

سال 1349– تاسیس شرکت با شماره ثبت 14516 تهران

سال 1352 – تولید یخچال و فریزهای صنعتی و فروشگاهی

سال 1353 – تولید آشپزخانه های صنعتی، سلف سرویس و سردخانه

سال 1358 – تولید فر برقی پیتزا، سیب زمینی سرخ کن، خلال کن، جوجه سرخ کن

سال 1360 – تولید تجهیزات متنوع آشپزخانه های صنعتی

سال 1364 – تولید ماشین یخساز حبه ای

سال 1369 – ایجاد بخش مهندسی طراحی و تولید

سال 1371 – تولید انبوه ماشین یخساز حبه ای منطبق با طراحی روز دنیا

سال 1373 – بهینه سازی خط و افزایش فضای تولید

سال 1375 – طراحی و تولید فریزرهای با دمای پایین

سال 1378 – تاییدیه تولید فریزرهای پزشکی با دمای 56- و 86- درجه سانتی گراد

سال 1379 – محفظه های گرم و آون های آزمایشگاهی

سال 1381 – ایجاد بخش تحقیق و توسعه

سال 1386 – تولید محفظه های تحقیقاتی خاص و چمبر آزمون شرایط محیطی

سال 1388 – دریافت گواهینامه های ایزو 13485 و 9001

سال 1390 – تولید چیلرهای زیر صفر و تاییدیه عضویت ASHRAE آمریکا

سال 1391 – تولید ماشین های یخساز پولکی و اقدامات استانداردسازی یخساز حبه ای

سال 1392 – تحول در تولید انواع چمبرهای با دقت بالا و حجیم و عضویت در انجمن دارندگان نشان استاندارد

سال 1393 – ثبت برند تجاری آرمینکو به منظور صادرات

سال 1394 – تاییدیه دانش بنیان و اخذ مجوز صادرات از سازمان غذا و دارو

سال 1396 – تولید ماشین یخساز پودری و طراحی پایلوت دمای 135- درجه سانتی گراد

برنامه های آتی آرمینکو

ساختن آینده کاریست پر خطر، اما خطر آن از نساختن کمتر است.

پیتر دراکر

در طول فعالیت بیش از چهار دهه آرمینکو، همراهی شما بهترین سرمایه و رضایت شما بیشترین انگیزه بوده است. همواره می کوشیم تا با بینش صحیح، راستگویی، آسان نگری و خرد گروهی هر چه بهتر در خدمت شما گرامیان باشیم. برای این مهم مانند دهه های گذشته سعی در ارتقای اهداف برای آینده به شرح زیر خواهیم داشت:

1- توسعه سبد محصولات

2- مدیریت و بهینه سازی مستمر مصرف انرژی محصولات

3- توسعه سطح ارتباطات برون سازمانی با مشتریان و استفاده از جدیدترین ابزارهای فرا ارتباطی

4- ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات

5- ایجاد مزیت های رقابتی جهت تامین نیاز بازارهای منطقه و بین المللی

6- به روز رسانی تولید و همگام سازی با آخرین دستاوردهای فنی

7- بینش ماندگاری به جای فروش مطلق

8- استفاده از به روز ترین نرم افزارهای طراحی و مدیریت تولید

9- همراهی و همکاری مستمر با انجمن های علمی، تخصصی، دانشگاه ها ومراکز تحقیقاتی و پژوهشی

10- پای بندی به رعایت اصول زیست محیطی، انرژی و منابع طبیعی

رزومه آرمینکو

دانلود کاتالوگ فقط برای اعضای سایت امکان پذیر می باشد.

از قسمت ورود/ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید، سپس کاتالوگ رزومه آرمینکو را دریافت نمایید.

×
×
ویدئو مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد

فرم درخواست همکاری