مشاوره مشاوره

متخصصین این شرکت آماده‌اند تا اطلاعات و مشاوره لازم درباره ظرفیت، دماهای مورد نیاز، ابعاد دستگاه ، محل نصب، ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، دمای محیط و به طور خلاصه تمام موارد مربوط به دستگاه مورد نیاز خریدار را ارائه نمایند.

نصب و راه اندازی نصب و راه اندازی

دستورالعمل نصب و راه‌اندازی همراه با دستگاه‌ها ارائه می‌گردد و توصیه می‌شود نصب و راه‌اندازی دستگاه به تکنیسین‌های شرکت محول گردیده و دفترچه نصب و راه‌اندازی به دقت مورد مطالعه قرار گیرد.

خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش در تمام ساعات کاری در خدمت مصرف‌کنندگان دستگاه‌هاست و به محض اعلام اشکال در دستگاه، طی کوتاهترین زمان ممکن نسبت به اعزام تکنیسین به محل و رفع عیب و یا انتقال به واحد سرویس و خدمات و یا راهنمایی تلفنی اقدام به عمل خواهد آورد.

آموزش آموزش

واحد آموزش شركت آرمینکو فعالیت خود را از سال 1390 با بهره گیری از تكنولوژی و استانداردهای روز دنیا به صورت تخصصی شروع نموده است .

در این راستا دو طرح آماده شده است:

- آموزش در محل کارخانه شرکت آرمینکو

- آموزش در محل متقاضی

برگزاری دوره آموزشی در محل متقاضی

دوره در محل متقاضی با حداكثر 5 تن تشكیل می گردد و امكانات كمك آموزشی از سوی این واحد به سایت برگزاری ارسال می شود. شركت كنندگان در دوره از تجهیزات كمك آموزشی متناسب با نوع دستگاه خود ؛ برخوردار خواهند بود.

در پایان دوره نیز گواهی نامه ای بسته به دوره آموزشی آماده و به دست شرکت کننده خواهد رسید.

توجه داشته باشید آموزش تنها مختص مشتریان و افراد معرفی شده ایشان بوده و به صورت عمومی برگزار نمی شود.

آموزش

شرایط فروش لیزینگ شرایط فروش لیزینگ

با عنایت به دانش بنیان بودن شرکت آرمینکو و در راستای حمایت های معاونت علمی و فن آوری ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ، شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق لیزینگ خریداری نمایید.

این خدمت از طریق صندوق نو آوری و شکوفایی ارائه و صرفاً با تکمیل فرم های مربوط و شروع فرآیند ارزیابی ، صورت خواهد پذیرفت.

متقاضیان لیزینگ اعم از اشخاص حقیقی ، حقوقی ، شرکت های دانش بنیان ، خصوصی و ... می توانند از همین طریق مراحل را طی نموده و خریدی مطمئن ، آسان و اقتصادی داشته باشند.

برای اطلاع از شرایط لیزینگ و نوع حمایت ها به سایت زیر مراجعه نمایید:

http://daneshbonyan.isti.ir

شرایط فروش لیزینگ
×